Fotoksiążka ślubna – dlaczego warto ją mieć?

0
573
Fotoksiążka ślubna - dlaczego warto ją mieć?

Ślub to wydarzenie, które pamięta się przez całe życie. Aby wspomnienia z jednego z najszczęśliwszych i najbardziej wyczekiwanych dni pozostały nie tylko w pamięci, ale również na fotografiach, prawie wszystkie pary zapraszają fotografa ślubnego. Kiedy uroczystości już ucichną, podróż poślubna dobiegnie końca, a fotograf obrobił i wysłał zdjęcia, pojawia się pytanie, jak najlepiej je przechowywać.

Możliwość przechowywania zdjęć ślubnych

Istnieją trzy popularne sposoby przechowywania zdjęć ślubnych:

  • Pozostaw je w formie cyfrowej, tworząc album na mediach społecznościowych.
  • Wydrukujcie zdjęcia i wklejcie je do albumu ślubnego.
  • Stwórz i wydrukuj fotoksiążkę ślubną.

Pierwszy sposób jest najprostszy i nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów ani wysiłku. Wystarczy zapisywać zdjęcia na dysku twardym i zapisywać je na pendrive. Ale nie można przeglądać cyfrowych zdjęć, nie można ich pokazać babci, która nie ma komputera. Poza tym, pendrive’y mogą się zgubić, a komputer może się zepsuć.

Druga opcja jest niedroga i dostępna dla każdego. Wystarczy kupić piękny album na zdjęcia ślubne i wkleić do niego wydrukowane zdjęcia. Taki wariant nie wygląda jednak zbyt solidnie i reprezentacyjnie. O wiele lepiej i bardziej reprezentatywnie jest zamówić fotoksiążkę ślubną z indywidualnym projektem.

Zastanówmy się bardziej szczegółowo, jakie zalety ma fotoksiążka ślubna w porównaniu z albumem fotograficznym i nośnikami cyfrowymi.

Dlaczego warto wykonać fotoksiążkę ślubną u fotografa?

Fotoksiążka ślubna powstaje na nowoczesnym sprzęcie drukarskim. Zamawiający otrzymają wysokiej jakości książkę z grubymi, powlekanymi lub błyszczącymi stronami.

Zdjęcia są wyraźne, kontrastowe z doskonałym odwzorowaniem kolorów. Obraz nie blaknie ani nie odbarwia się z upływem czasu i zachowuje swój atrakcyjny wygląd przez długie lata. Laminowanie chroni strony fotoksiążki ślubnej przed niekorzystnym działaniem kurzu i wilgoci. Możesz być pewien, że historia narodzin Twojej rodziny będzie bezpieczna i zdrowa, a zdjęcia ślubne będą mogły być oglądane nawet przez Twoje prawnuki.

W odróżnieniu od albumu ślubnego fotoksiążka jest zazwyczaj drukowana w jednym egzemplarzu i posiada indywidualny projekt. Przyjemnie jest mieć w archiwum rodzinnym ekskluzywną rzecz zachowującą szczere uczucia.

Nawet jeśli użyjesz standardowego szablonu w projekcie fotoksiążki, możesz dodać do zdjęć akcenty charakteryzujące Twoją rodzinę, odebrać życzenia, zabawne i oryginalne podpisy. Jeśli chcesz, możesz zamówić projekt fotoksiążki u naszych projektantów. Wysłuchają wszystkich Waszych życzeń i stworzą indywidualną i niepowtarzalną fotoksiążkę ślubną.

Fotograf ślubny Marcin Orzołek
https://www.marcinorzolek.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here