Przeglądający na Widzowie LIVE Facebook

0
225
Przeglądający na Widzowie LIVE Facebook

Widzowie LIVE Facebook to najszybszy i najskuteczniejszy trend w promowaniu i zwiększaniu sprzedaży. Jednak nie każdy, kto uruchamia transmisję na żywo (Livestream) na sprzedaż, może dotrzeć do pożądanej liczby widzów. Rozumiemy potrzeby klientów i uruchomiliśmy usługę zwiększania oglądalności transmisji na żywo, aby rozwiązać ten problem.

DLACZEGO DAWAĆ SWOIM WIDZOM NA FACEBOOKU NA ŻYWO?

Facebook Live to najlepszy sposób na interakcję z widzami w czasie rzeczywistym. Zadawaj pytania, dowiedz się, co myślą i sprawdzaj ich reakcje w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć, jak idzie Twoja transmisja.

Usługa przyda się w następujących przypadkach:

  • Brakuje Ci wyświetleń od prawdziwych widzów na żywo. Nawet przy dużej liczbie subskrybentów profilu transmisje internetowe nie zawsze cieszą się popularnością wśród użytkowników.
  • Aby promować markę, firmę lub konkretny produkt. Zwiększenie zasięgu odbiorców „spełni swoje zadanie” – pozytywnie wpłynie na popularność i rozpoznawalność oraz przyciągnie potencjalnych klientów. Ponadto dyskretna reklama w streamach da możliwość zwiększenia poziomu zaufania i lojalności ze strony konsumentów.
  • Aby przyciągnąć reklamodawców. Jeśli masz promowane konto z setkami osób oglądających transmisje, reklamodawcy będą składać lepsze oferty reklamowania swoich produktów w Twoim profilu. Dlatego oszukiwanie wyświetleń strumienia na Facebooku, subskrybentów strony na Facebooku, polubień i komentarzy podniesie cenę i zwiększy zainteresowanie partnerów.
  • Aby zainteresować nowych widzów, zawsze powinna być duża liczba widzów, która sprawi, że Twoja transmisja na żywo będzie o wiele ciekawsza i bardziej aktywna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here